درباره ما

درباره ما

شرکت داروسازی “ابیان دارو” تحت مالکیت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ فعالیت خود را از سال 1394 با هدف تولید و ارائه مکمل‌های تغذیه‌ای با کیفیت برای عموم مردم آغاز کرد. ابیان دارو با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون های تهیه شده برپایه دانش روز دنیا قدم در راه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای برای تمام گروه‌های سنی گذاشته است. اندیشیدن به ارتقای سلامت جامعه و ارائه محصولات متنوع، متناسب با سبک‌های مختلف زندگی رمز موفقیت ابیان دارو است.

ماموریت

ابیان دارو در زمینه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای فعالیت دارد. محصولات ابیان دارو شامل مکمل‌های یونی بن، یونی فکس، یونی زینک، اکتی ایرون، اکتی وومن، اکتی درم، اکتی ناتال، اکتی من و اکتی فول می باشد.

چشم انداز

آنچه شرکت داروسازی “ابیان دارو” به عنوان چشم انداز توسعه و نقشه راه خود ترسیم کرده است و درحال حرکت به سمت آن است، بهره گیری از دانش محققان ایرانی جهت تولید و توسعه صادرات محصولات به بازار‌های منطقه و جهان، تامین بازار داخلی و بی‌نیازی از واردات مکمل های تغذیه ای است که در نهایت موجب کاهش ارزبری برای کشور در زمینه واردات مکمل های تغذیه ای خواهد شد.

تاریخچه پیشرفت ابیان

به خانواده ابیان بپیوندید

اگر فکر می کنید آدم خوش‌فکر و باانگیزه ای هستید و به اندازه کافی انرژی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه خود دارید به ما بپیوندید. ما استعداد و توانایی های شما را ارج می نهیم و شرایطی فراهم می آوریم تا شما بتوانید مسیر رشد و ترقی را سریع و آسان طی کنید. افتخار ما همکاری با افرادی سخت‌کوش، مستعد و بلندپرواز است

فرصت های شغلی

به سوالات بهداشتی و پزشکی شما

پاسخ میدهیم ...

درخواست مشاوره رایگان