• رشد

    مصرف مقدار کافی زینک (روی) در رشد فیزیکی و قد کودکان تاثیر به سزایی دارد، تحقیقات نشان می دهند کمبود زینک موجب اختلالات رشد از جمله کوتاهی قد و کاهش ضریب هوشی کودکان می شود. لیکوزینک حاوی 5 میلی گرم زینک است و نیاز روزانه کودکان به روی را تامین می کند.

  • سیستم ایمنی

    زینک (روی) ویتامین C و D در تنظیم عملکرد سیستم ایمنی بدن نقش کلیدی دارند و موجب تمایز و عملکرد صحیح سلول های دستگاه ایمنی و جلوگیری از ابتلا به عفونت های مختلف می شوند. مصرف روزانه زینک و این ویتامین ها به افزایش ایمنی بدن کودکان و بزرگسالان در مقابله با بیماری های مختلف کمک می نماید.

  • کودکان

    ویتامین های گروه B ، A و C نقش مهمی در عملکرد طبیعی مغز و متابولیسم بدن کودکان دارند و با تنظیم اشتها، سوخت و ساز و هضم غذا سطح مناسب انرژی بدن کودک را حفظ می کنند. ویتامین های گروه B به رشد مو و جلوگیری از ریزش مو کمک می کنند و موجب افزایش لطافت پوست می شوند.

صحبت های دکتر فریدا فرامرزی متخصص اطفال

شما هم سهیم باشید

با چرخوندن گردونه مهربونی در کمپین حمایت از کودکان بی سرپرست سهیم باشید. در این کمپین مبلغ ریالی معادل امتیازی که شما شرکت کننده ی عزیز از چرخوندن گردونه مهربونی بدست میارید برای کمک به کودکان بی سرپرست موسسه شیرخوارگاه شبیر اختصاص خواهد یافت. پس کافیه گردونه رو بچرخونی تا در این کار خوب سهیم باشی.

شما قبلا در این کمپین شرکت کرده اید.